Dětské centrum Strančice podporují :

logo_ec

České Energetické Centrum

  • Alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu. ČEC nabízí své služby po celé České republice, na Slovensku, Polsku, Maďarsku. V zemích střední evropy dodává energie čtvrt milionu zákazníků.
     

Autor : Daniel Sywala, ČEC
V dnešní nejisté době, kdy slýcháváme o uzavírání mnoha užitečných ústavů po celé České Republice, je podpora z vnějšku více než potřebná. Podpory ze strany státu v této oblasti rok co rok ubývá, a proto se hodí každá pomocná ruka. Partnerem Dětského domova Strančice je i České Energetické Centrum, jeden z největších alternativních dodavatelů energií (elektřiny a plynu) v České republice. Dnes už si málokdo dokáže představit život bez energií, jejích spotřeba stoupá a s tím i nutnost hledat úsporná řešení. Pro dětský domov, který v každodenním provozu spotřebuje elektřiny a plynu víc, než početná rodina, to platí dvojnásob.

České Energetické Centrum tuto hodnotu s Děstkým domovem Stančice sdílí. A nejen tu. Oceňujeme úsilí, s nímž se staví nepřízni osudu a nabízí podporu tam, kde je jí nejvíc třeba. Vidíme v tom paralelu s naším donkichotským bojem, s nímž jsme před několika málo lety vstoupili na trh ovládaný monopolem, v oboru nesmírně citlivém na ekonomickou situaci v zemi. Odvaha a každodenní píle těch, kteří se rozhodli v Dětském domově u Říčan napravovat životní osudy a přinášet druhou šanci, si zaslouží náš hluboký obdiv. České Energetické Centrum má silný zájem je v jejich užitečné aktivitě dále podporovat.
 

cd_logo_cmyk

ČD - Telematika

ČD - Telematika a.s. je silnou a moderní společností poskytující telekomunikační, datové a servisní služby infrastruktury.

Autor: Lenka Řemelková, ředitelka úseku Personální a komunikace

ČD - Telematika a.s. je silnou a moderní společností poskytující telekomunikační, datové a servisní služby infrastruktury. Od svého založení v roce 1994 si vybudovala významnou pozici jednoho z největších velkoobchodních operátorů na domácím trhu. Úspěch naší společnosti je postaven především na schopnostech a kvalifikaci našich více než 500 zaměstnanců.

Nezáleží nám však pouze na ekonomických výsledcích. Uvědomujeme si, že okolní svět dotváříme i poskytnutím pomoci tam, kde je to potřeba. Proto se dlouhodobě věnujeme i jiným veřejně-prospěšným aktivitám a pomáháme s projekty zaměřenými na sociální oblasti a podporu vzdělávání.

V roce 2014 věnovala společnost ČD-Telematika dětskému centru sponzorský dar ve výši 100 tisíc korun. Další finanční prostředky ve výši 17 tisíc korun byly darovány přímo zaměstnanci společnosti, kteří zároveň pro Strančice uspořádali sbírku hygienických potřeb, hraček, pastelek a omalovánek.
Mimo to se uskutečnily i tři celodenní brigády v areálu Chocerady, kde zaměstnanci ČD-Telematiky pomáhali vyklízet nepotřebný nábytek z budovy a upravovali a čistili přilehlou zahradu.

ČD-Telematika počítá s podporou Dětského centra Stránčice i v následujících letech.
 

logo_elmos

ELMOZ CZECH, s.r.o.

  • Elmoz Czech, s.r.o. je   stabilním a spolehlivým partnerem v oblasti projekce, výstavby, servisu, údržby a oprav elektrických zařízení. 

 

Autorka: Jitka Marková, personalistka

Elmoz Czech, s.r.o. byl založen v březnu 1994. Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Daří se nám naše služby stále rozšiřovat a to nejen v oblasti energetiky, ale i v dalších odvětvích. S rozvojem naší společnosti průběžně dochází i ke zvyšování počtu našich zaměstnanců. Snažíme se pro ně vytvářet co nejlepší pracovní podmínky a zároveň během roku společně pořádáme několik akcí. Jednou z nich je náš vánoční večírek, který se již tradičně stal příležitostí pro sbírku našich zaměstnanců pro Dětské centrum ve Strančicích. Děje se tak prostřednictvím tomboly, kdy k vybrané částce od zaměstnanců přidává vedení společnosti hodnotu ve stejné výši. Následně celkový součet sbírky putuje k dětem.

Tato spolupráce nás velice těší. Jsme rádi, že můžeme touto cestou přispět na dobrou věc.